Reference

Akce rekonstrukce vzduchotechniky – ATOTECH

 

Kompletní výměna vzduchotechniky v závodě Atotech Jablonec. Náhrada decentrálního systému za systém centrální – obsahující 2 přívodní jednotky a dvě odvodní jednotky  cca 12.000 – 15.000 m3/hod každá. Odtahové potrubí je kompletně realizováno v plastu, aby nekorodovalo chemickými látkami. Došlo ke kompletnímu přepracování rozvodů pro větrání galvanické linky o výkonu cca 10.000 m3/hod. Všechny technologie jsou nově řízeny systémem námi dodaným  systémem MaR postaveným na komponentech českého výrobce DOMAT. Všechny procesy jsou spravovatelné přes jedno webové rozhraní. Systém zároveň ovládá všechny technologie kotelny včetně přípravy TUV, rozdělovače čerpadlových skupin s ekvitermní regulací a kaskádu 4 plynových kotlů.

 

 

        

   

   

 

Akce Vila Praha Benešovská

Kompletní řízení všech technologií  5 podlažní vily s několika byty a plastickou chirurgií. To MaR je zahrnuto řízení dvou tepelných čerpadel Viessmann, ekvitermní řízení jednotlivých větví rozdělovače čerpadlových skupin. Zónová regulace ve všech patrech objektu, Vzduchotechnika zázemí i sálů plastické chirurgie, včetně úpravy vzduchu zvlhčováním a topných a chladících registrů. Nasazené jednotky jsou ATREA / ROBATERM.

   

 

Akce RD Liberec

Centrální řízení několika generačního domu včetně tří vzduchotechnických jednotek ATREA RD5,  přímé řízení kaskády tepelných čerpadel STIEBEL, natápění akumulační nádrže a nádrže TUV, příprava chladu v 400l nádrži STIEBEL, řízení ekvitermní regulace čerpadlových skupin, zónová regulace, příprava pro řízení žaluzií, ovládání světel, komunikace s EZS Jablotron. Systém MaR je realizován technologií FOXTROT od společnosti TECOMAT

Akce Administativní budova Lumius Ostrava

Kompletní řízení administrativní budovy Lumius Ostrava. Ovládání 3 VZT jednotek včetně registrů. Využití přebytků 30KW FVE do akumulace (spojité řízení patron po jednotlivých fázích). Zónová regulace, ovládání čerpadla zelené stěny, havarijní funkce, řízení kotelny včetně plynového kotle.